متمایل سینمایی کارگردان کارگردانی اخبار فرهنگی و هنری

متمایل: سینمایی کارگردان کارگردانی اخبار فرهنگی و هنری

صعود والیبالیست‌های جوان کشور عزیزمان ایران به نیمه نهایی آسیا

تیم ملی والیبال جوانان کشور عزیزمان ایران با شکست مقتدرانه قزاقستان به مرحله نیمه نهایی قهرمانی آسیا افزایش کرد. صعود والیبالیست های جوان ..

ادامه مطلب

اگر لیگ را تعطیل کنیم،‌ قهرمان دنیا می‌شویم! / کریمی

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: بعد از تعطیلات، بازی پراشتباه از سوی همه تیم‌ها طبیعی است. کریمی: اگر لیگ را تعطیل کنیم، قهرمان دنیا می شویم..

ادامه مطلب

پنج دزدی بزرگ توپ طلا!

در تاریخ جایزه توپ طلا مواردی بوده که این عنوان به بازیکنانی که شایستگی‌شان را نداشتند داده شده است هست. آس عنوان “دزدی‌های بزرگ” را جهت این موارد..

ادامه مطلب

از دست داور یک سال پیر شدم/ می‌توانستیم برنده بازی شویم ، خسرو حیدری

کاپیتان استقلال با بیان اینکه داور عملکرد بدی در داربی داشت گفت: داور با تصمیم‌های خود باعث شد یک سال پیر شوم. خسرو حیدری:از دست داور یک سا..

ادامه مطلب

کریمی مدعی است از او بهتر وجود ندارد و تک روی می‌کند! / جهانیان

مالک کلوب نفت طلائیه با بیان اینکه علی کریمی مدعی است بهتر از او وجود ندارد، گفت: کریمی اخلاق عجیب و غریبی دارد و نمی شود روی این اخلاق برنامه ریزی کرد!&nbs..

ادامه مطلب

کی‌روش جهت آخرین بار کره را جهت ملی‌پوشان آنالیز کرد

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، ملی پوشان فوتبال کشور عزیزمان ایران صبحگاه امروز (پنج شنبه) آخرین تمرین خود را پیش از دیدار برابر کره جنوبی برگزا..

ادامه مطلب

هنگامی که رامین رضاییان به دستور کی‌روش عمل نمی‌کند

همین چند هفته پیش بود که کارلوس کی‌روش دستور داد تا بعد از بازی با ازبکستان استفاده ملی‌پوشان از شبکه‌های اجتماعی ممنوع است. هنگامی که رامی..

ادامه مطلب

قهر تلخ قهرمان ، مناظره بی‌نتیجه آقای مدیر با کاپیتان‌ها

در حالی که بازیکنان پرسپولیس از اوضاع مالی این کلوب راضی نبوده و دست به اعتصاب زده‌اند یک بار دیگر سرپرست این کلوب مقصر اتفاقات را رسانه‌ها عنوان کرد! ..

ادامه مطلب