متمایل سینمایی کارگردان کارگردانی اخبار فرهنگی و هنری

متمایل: سینمایی کارگردان کارگردانی اخبار فرهنگی و هنری

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۸۶)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مر..

ادامه مطلب

آقای قرمز کلاه! ممنون که ٢٥‌سال با ما هستی

کلاه قرمزی دوباره به تلویزیون می آید. این خبر را مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما داده و در یک گفت وگوی رسانه ای از پخش قسمت تازه مجموعه تلویزیونی ک..

ادامه مطلب

نخستین عکس‌های «جن زیبا» منتشر شد ، بازیگر زن اهل ترکیه با چادر

نخستین عکس‌های نورگل یشیل‌چای بازیگر ترکیه‌ای در فیلم سینمایی «جن زیبا» به کارگردانی بایرام فضلی و تهیه‌کنندگی مهرداد فرید منتشر شد. بازیگر زن اهل ..

ادامه مطلب

نسرین مقانلو در کمدی فانتزی «افسانه هزارپایان»

نسرین مقانلو به جمع بازیگران سریال «افسانه هزارپایان» اضافه شد و از چند روز آینده ایفای نقش می‌کند. نسرین مقانلو در کمدی فانتزی «افسانه ه..

ادامه مطلب

اکران «خرس» کماکان در هاله ابهام ، ادامه مراحل فنی «کار کثیف»

خسرو معصومی گفت: تولید «کار کثیف» همچنان در مرحله صداگذاری واقع شده است است و فکر می‌کنم دو ماه آینده به اتمام برسد. ادامه مراحل فنی «کار کثیف»/ اکرا..

ادامه مطلب

ریحانا زندگی یک زن هنرمند را نابود کرد

رابطه ریحانا با میلیاردر سعودی باعث شد که این مرد ثروتمند, همسرش را بعد از ۳ ماه زندگی یکسان طلاق بدهد. ریحانا زندگی یک زن هنرمند را نابود کرد ..

ادامه مطلب

بهرام دهقان «آستیگمات» را تدوین می‌کند

فیلم سینمایی «آستیگمات» به تهیه کنندگی و کارگردانی مجیدرضا مصطفوی به وسیله بهرام دهقان تدوین می‌شود. بهرام دهقان «آستیگمات» را تدوین می ک..

ادامه مطلب