متمایل سینمایی کارگردان کارگردانی اخبار فرهنگی و هنری

متمایل: سینمایی کارگردان کارگردانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اگر لیگ را تعطیل کنیم،‌ قهرمان دنیا می‌شویم! / کریمی

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: بعد از تعطیلات، بازی پراشتباه از سوی همه تیم‌ها طبیعی است.

اگر لیگ را تعطیل کنیم،‌ قهرمان دنیا می‌شویم! / کریمی

کریمی: اگر لیگ را تعطیل کنیم، قهرمان دنیا می شویم!

عبارات مهم : انگیزه

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: بعد از تعطیلات، بازی پراشتباه از سوی همه تیم ها طبیعی است.

به گزارش ایسنا، فیروز کریمی در نشست خبری بعد از آخر بازی تیمش برابر صنعت نفت گفت: بازی امروز از قبل مشخص بود که چه خواهد شد و بعد از ۳۰ و چند روز دوری از مسابقه های در این دیدار حاضر شدیم و بیش از ۵۰ توپ به تیم حریف دادیم و تیم حریف هم بیش از ۵۰ توپ به ما داد.

اگر لیگ را تعطیل کنیم،‌ قهرمان دنیا می‌شویم! / کریمی

وی افزود: در شروع سال تازه هر دو تیم می درخواست کردند بازنده نباشند و به همین دلیل، چند توپ روی دروازه ها آمد که آن هم با غلط های بازیکنان به دست آمد و عالی ترین آن نیز جهت تیم ما در دقیقه ۸۷ به وجود آمد که ثمری برایمان نداشت.

کریمی در خصوص شرایط گسترش فولاد گفت: این روزها، انگیزه حرف اول را می زند و بعضی تیم ها می خواهند سهمیه بگیرند و بعضی تیم ها به دنبال فرار از سقوط هستند و از همین رو، با انگیزه بالای خود در مسابقه های حضور پیدا کنند. در این شرایط تیمی که نه خطر سقوط حس می کند و نه شانس کسب سهمیه دارد دیگر انگیزه ای جهت پیروزی در بازی های خود ندارد.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: بعد از تعطیلات، بازی پراشتباه از سوی همه تیم‌ها طبیعی است.

وی تاکید کرد: امروز متاسفانه باد شدیدی در ورزشگاه وجود داشت و بازیکنان نمی توانستند بازی همیشگی خود را به نمایش بگذارند. آنها نمی توانستند ارسال های واقعی خود را بفرستند و بسیاری از توپ ها در حالی با ضربه سر برگشت داده می شد که مدافع هیچ پرشی نداشت.

کریمی راجع به بحث تعطیلی لیگ و حضور بازیکنان ملی پوش در اردوی تیم ملی گفت: چون بحث ما، بحث قهرمانی در جام جهانی است این خواسته منطقی هست. اگر ما لیگمان را تعطیل کنیم می توانیم در جام جهانی قهرمان شویم و به همین علت می توان گفت این منطقی است و بهتر است لیگ را تعطیل کنیم تا بعد از قهرمانی در جام جهانی بازی های خود را ادامه دهیم. خواسته سرمربی تیم ملی غیرمنطقی است و درخواست غیرمنطقی هم پاسخ آن منفی است.

کریمی افزود: کجای دنیا شما این برنامه را دیدید که بازی ها سه هفته به صورت فشرده انجام شود؟ این اتفاق افتاد و همه کلوب ها نیز همکاری کردند. پنج بازی را در بیست و شش، هفت روز گذاشتند. کجا را دیدید که بیایند بازی ها را دو هفته مانده به آخر تعطیل کنند و بگویند دو بازی باقیمانده بعد از جام جهانی و بیش از ۷۰ روز تعطیلی انجام شود. اصلا تا آن موقع بسیاری از مربیان دق می کنند و یک میلیارد نفر به جمعیت دنیا اضافه می شود. به هر حال اگر ما بتوانیم به مرحله بعدی جام جهانی برویم دست آقای کی روش و فدراسیون فوتبال درد نکند ولی احتمال این که در همان مرحله گروهی بازی های ما به آخر برسد بسیار زیاد است.

اگر لیگ را تعطیل کنیم،‌ قهرمان دنیا می‌شویم! / کریمی

کریمی در خصوص خروج خود از زمین و بازگشت دوباره به نیمکت گفت: به علت عادت همیشگی نبود بلکه من به خاطر مساله دیگری از زمین خارج شدم و دوباره برگشتم به زمین. البته این هم عادت من است هر لحظه مربیان وقت بازی را می گیرند و در حالی که یک دقیقه مانده تا آخر بازی به من می گویند و من از زمین خارج می شوم. به هر حال اگر قرار باشد در آن یک دقیقه کاری کنم باید در ۹۰ دقیقه می کردم.

واژه های کلیدی: انگیزه | تعطیلی | فوتبال | قهرمان | بازیکنان | جام جهانی | بازگشت دوباره | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs