متمایل سینمایی کارگردان کارگردانی اخبار فرهنگی و هنری

متمایل: سینمایی کارگردان کارگردانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هنگامی که رامین رضاییان به دستور کی‌روش عمل نمی‌کند

همین چند هفته پیش بود که کارلوس کی‌روش دستور داد تا بعد از بازی با ازبکستان استفاده ملی‌پوشان از شبکه‌های اجتماعی ممنوع است.

هنگامی که رامین رضاییان به دستور کی‌روش عمل نمی‌کند

هنگامی که رامین رضاییان به دستور کی روش عمل نمی کند

عبارات مهم : بازیکنان

همین چند هفته پیش بود که کارلوس کی روش دستور داد تا بعد از بازی با ازبکستان استفاده ملی پوشان از اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … ممنوع است.

به گزارش خبرآنلاین, کی روش چند هفته پیش ز بازیکنان خواست تا این دستور را رعایت کنند و احتمالا مشکلی جهت کسی پیش نیاید.احسان حاج صفی آخرین بازیکنی بود که در اینستاگرام پست گذاشت و بعد از آن دیگر ملی پوشان اینستاگرام را بایکوت کردند تا احتمالا اسیر خشم کی روش نشوند.با این حال به نظر می رسد که رامین رضاییان حواسش به خیلی از چیزها نیست و اصلا علاقه ای ندارد تا از اینترنت فاصله بگیرد. رامین حتی رمانی که تیم ملی در مالزی اردو زده بود یک بار دیگر از دستور کی روش نافرمانی کرده بود.آن وقت از ملی پوشان خواسته شده است بود تا جهت وحدت درون تیمی از قراردادن تصویر های غیر جمعی پرهیز کنند. ولی رامین بازهم قانون را زیر پا گذاشت تا در آن وقت شخصا کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران به او تذکر جدی دهد.

هنگامی که رامین رضاییان به دستور کی‌روش عمل نمی‌کند

این بار هم و در شرایطی که دستور رسیده بازیکنان در اینترنت فعالیت نداشته باشند فقط رامین رضاییان است که از این دستور سرپیچی کرده است!رامین که خودش هم می داند کی روش بر سر پرسشها انضباطی با کسی شوخی ندارد در حالی بی خیال اینستاگرام نمی شود که اگر به گوش کی روش برسد قطعا جهت این بازیکن گران تمام خواهد شد.

واژه های کلیدی: بازیکنان | اینستاگرام | رامین رضاییان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs