متمایل سینمایی کارگردان کارگردانی اخبار فرهنگی و هنری

متمایل: سینمایی کارگردان کارگردانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قهر تلخ قهرمان ، مناظره بی‌نتیجه آقای مدیر با کاپیتان‌ها

در حالی که بازیکنان پرسپولیس از اوضاع مالی این کلوب راضی نبوده و دست به اعتصاب زده‌اند یک بار دیگر سرپرست این کلوب مقصر اتفاقات را رسانه‌ها عنوان کرد!

قهر تلخ قهرمان ، مناظره بی‌نتیجه آقای مدیر با کاپیتان‌ها

مناظره بی نتیجه آقای مدیر با کاپیتان ها/ قهر تلخ قهرمان

عبارات مهم : رسانه ها

در حالی که بازیکنان پرسپولیس از اوضاع مالی این کلوب راضی نبوده و دست به اعتصاب زده اند یک بار دیگر سرپرست این کلوب مقصر اتفاقات را رسانه ها عنوان کرد!

به گزارش فارس، بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس جهت سومین روز متوالی حاضر به تمرین نشده تا با این کار اعتراض خود را نسبت به پرسشها مالی و دریافت درصد کمتری از قراردادهای خود به گوش مسئولان این کلوب برسانند ولی در حالی که در دو روز از تعطیلی تمرینات گذشته بود و بازیکنان سریعتر از این منتظر حضور مسئولان کلوب در تمرین بودند ولی در نهایت علی اکبر طاهری سرپرست کلوب پرسپولیس در سومین روز اعتصاب پرسپولیسی ها به محل تمرین این تیم آمد ولی حضور او هم نتوانست چاره کار بازیکنان این تیم باشد و در نهایت در اقدامی عجیب که شاید در تاریخ کلوب پرسپولیس بی سابقه باشد این تیم بدون هیچ گونه تمرینی به مصاف تیم ذوب آهن خواهد رفت.

قهر تلخ قهرمان ، مناظره بی‌نتیجه آقای مدیر با کاپیتان‌ها

اوضاع آنقدر جهت پرسپولیسی ها بحرانی است که آن ها حتی حاضر نشدند جهت برپایی اردو راهی هتل شوند و حالا با این شرایط شاگردان برانکو باید امروز به مصاف ذوب آهن بروند.

طاهری که با 2 روز تاخیر ورود رسمی به این ماجرا داشت هم نتوانست مانع از اعتصاب بازیکنان شود و حتی به نوعی صحبت های او باعث شد تا بازیکنان ناراحت تر از قبل شوند به طوری که راضی به هتل رفتن هم نشدند. سرپرست کلوب در جلسه ای با حضور سیدجلال حسینی و حسین ماهینی شرکت کرد و بدون اینکه به بقیه بازیکنان اجازه حضور در این جلسه را داده باشد به این 2 کاپیتان تیمش بیان کرد که تا 24 اردیبهشت منتظر بمانند آیا که قرار است در این روز یک میلیارد تومان به حساب کلوب واریز شود که با این مبلغ امکان پرداخت حدود 5 درصد از قرارداد بازیکنان فراهم خواهد شد. این عنوان با تصویر العمل منفی بازیکنان روبرو شد و در حالی که خیلی ها منتظر بودند روز گذشته پرسپولیسی ها تمرین کنند ولی بازیکنان باز هم حاضر به تمرین نشدند تا طاهری و همکارانش با چالشی بزرگ مواجه شوند؛ آن هم در حالی که به جز 2 بازی تشریفاتی در لیگ برتر، این تیم یک بازی بسیار حساس برابر الوحده امارات دارد که تاثیر بسیار زیادی در آینده این تیم در لیگ قهرمانان آسیا خواهد داشت.

در حالی که بازیکنان پرسپولیس از اوضاع مالی این کلوب راضی نبوده و دست به اعتصاب زده‌اند یک بار دیگر سرپرست این کلوب مقصر اتفاقات را رسانه‌ها عنوان کرد!

این در حالی است که برانکو سرمربی پرسپولیس فکر می کرد تیمش در آستانه بازی با ذوب آهن تمرین خواهد کرد. او حتی با لباس ورزشی در محل تمرین حاضر شد و به مسئول تدارکات پرسپولیس گفت که توپ ها را به درون زمین ببرد ولی بازیکنان پرسپولیس جهت تمرین نکردن خیلی مصمم تر از مدیران کلوب جهت حل مسئله بودند و این عنوان باعث شد تا در نهایت برانکو دستور به جمع آوری توپ ها از درون زمین بدهد. حتی کریم باقری مربی تیم پرسپولیس نخستین نفری بود که محل تمرین پرسپولیسی ها را ترک کرد تا نشان دهد که از اوضاع فعلی اصلا راضی نیست. صحبت های طاهری را شاید باید به مثابه نفت روی آتش بازیکنان پرسپولیس بیان کرد آیا که آنها در صحبت های شخصی با یکدیگر عنوان می کردند که لیگ برتر 14 اردیبهشت و لیگ قهرمانان آسیا 18 اردیبهشت جهت پرسپولیس تمام می شود و آنها هرگز نمی توانند در تاریخ 24 اردیبهشت که طاهری وعده آن را داده به پول خود برسند.

بازیکنان پرسپولیس از این ناراحت و عصبانی هستند که آیا باید آنها با وجود قهرمانی در لیگ برتر از تیمی مثل استقلال که هر دو تیم از یک منبع تغذیه می شوند پول کمتری بگیرند. این عنوان البته با ادعای طاهری در بین هواداران روبرو شد. آنجا که گفت:« هیچ کس به اندازه ما به بازیکنانش پول نداده، ولی استقلالی ها چک به بازیکنان داده اند و ما به صورت نقدی به آنها پرداختی داشتیم. بازیکنان با مردم و اهالی رسانه روراست باشند.» او البته حالا که روزهای سخت تیمش را به عینه مشاهده می کند رسانه ها را هم از گزند انتقاداتش در امان نگذاشت.

طاهری که در بین طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) برابر ورزشگاه خیریه عمل گیر افتاده بود و به درخواست تصویر یادگاری و سوالات آن ها پاسخ می داد بیان کرد که مقصر دامن زدن به این اتفاقات رسانه ها هستند و حتی به خبرنگاری که قصد پرسش پرسیدن داشت این اجازه را نداد و از هواداران تیمش خواست اجازه ندهند او کارش را انجام دهد! حالا اینکه آیا رسانه ها تنها به جرم بازتاب این اخبار مقصر دامن زدن به حاشیه ها عنوان می شوند هم از آن دست سوالات بی پاسخی است که شاید تنها طاهری بتواند به آن پاسخ دهد. هر چند که سرپرست کلوب پرسپولیس در مدت نزدیک به 2 سالی که در این کلوب فعالیت می کند همواره نشان داده که ارتباط خوبی با خبرنگاران ندارد و اصحاب رسانه از نظر او افرادی علاف و بدون کار هستند که جهت این تیم فقط حاشیه سازی می کنند! (خبرنگاران حوزه پرسپولیس هنوز این بیانات طاهری در وقت نقل انتقالات این کلوب در تابستان سال 94 را فراموش نکرده اند.)

قهر تلخ قهرمان ، مناظره بی‌نتیجه آقای مدیر با کاپیتان‌ها

با همه این اوصاف پرسپولیس امروز باید در حالی به مصاف ذوب آهن برود که شرایط بغرنجی را در پیش دارد؛ قهرمانی در لیگ برتر عنوان خوشایندی جهت طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) بعد از 9 سال است ولی از بین بردن از لیگ قهرمانان آسیا بدون شک شیرینی این قهرمانی را جهت پرسپولیسی ها خیلی سریع تلخ خواهد کرد. شرایط این روزهای پرسپولیس نشان از اوضاع یک تیم خوب نیست؛ حمله هواداران در شبکه مجازی به صفحات شخصی بازیکنان نشان می دهد که اوضاع روی سکوها هم جهت این تیم خوب نیست و اگر بخواهیم فارغ از رنگ ها به این عنوان نگاه کنیم باید بیان کرد که نماینده کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان آسیا این روزها شرایط خوبی ندارد.

در حالی که بازیکنان پرسپولیس از اوضاع مالی این کلوب راضی نبوده و دست به اعتصاب زده‌اند یک بار دیگر سرپرست این کلوب مقصر اتفاقات را رسانه‌ها عنوان کرد!

واژه های کلیدی: رسانه ها | اردیبهشت | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | 4 اردیبهشت | اهالی رسانه | علی اکبر طاهری | تمرین پرسپولیس | قرارداد بازیکنان

قهر تلخ قهرمان ، مناظره بی‌نتیجه آقای مدیر با کاپیتان‌ها

قهر تلخ قهرمان ، مناظره بی‌نتیجه آقای مدیر با کاپیتان‌ها

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs