متمایل سینمایی کارگردان کارگردانی اخبار فرهنگی و هنری

متمایل: سینمایی کارگردان کارگردانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری نسرین مقانلو در کمدی فانتزی «افسانه هزارپایان»

نسرین مقانلو به جمع بازیگران سریال «افسانه هزارپایان» اضافه شد و از چند روز آینده ایفای نقش می‌کند.

نسرین مقانلو در کمدی فانتزی «افسانه هزارپایان»

نسرین مقانلو در کمدی فانتزی «افسانه هزارپایان»

عبارات مهم : سریال

نسرین مقانلو به جمع بازیگران سریال «افسانه هزارپایان» اضافه شد و از چند روز آینده ایفای نقش می کند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی، تصویربرداری سریال «افسانه هزارپایان» به کارگردانی شهاب عباسی که از اواسط شهربور ماه در شهرک غزالی کلید خورده بود ادامه دارد و تیم تولید در حال ضبط هستند.

نسرین مقانلو در کمدی فانتزی «افسانه هزارپایان»

با برنامه ریزی انجام شده است نسرین مقانلو به جمع بازیگران این سریال اضافه شده است و به عنوان یکی از نقش های مهم این سریال ایفای نقش می کند.

«افسانه هزار پایان» یک طنز موقعیت و کمدی فانتزی است که شهاب عباسی تهیه کنندگی و کارگردانی آن را بر عهده دارد. این سریال قرار است در ۵۲ قسمت به تولید برسد و از شبکه نسیم روی آنتن برود.

نسرین مقانلو به جمع بازیگران سریال «افسانه هزارپایان» اضافه شد و از چند روز آینده ایفای نقش می‌کند.

سریال «افسانه هزارپایان» داستان زندگی خانواده ای است که به بهانه تهیه جهیزیه عروسی راهی سفر می شوند ولی با حمله راهزن ها به کاروان ارزش مسیر زندگی ارزش عوض کردن می کند …

از جمله بازیگران این مجموعه می توان به نسرین مقانلو، رامین راستاد، رضا توکلی، علی اوسیوند، رامین ناصرنصیر، ارژنگ امیرفضلی، رحیم نوروزی، مریم کاویانی، عزت الله مهرآوران، بیوک میرزایی، عزت الله رمضانی فر، تورج نصر، امیر آتشانی، پروین قائم مقامی، ابراهیم شفیعی، مرتضی رستمی، سوزان عزیزی، حامد تهرانی، حمید نیک نبرد، کیوان ملک مطیعی، سالار کریمخانی، افشین قدیمی، سارا والیانی، حسین میرزاییان، فرشته ترابی، آناهیتا خسروی اشاره کرد.

با توجه به تعدد نقش های این مجموعه گزینش بازیگران جهت قسمت های بعدی همچنان ادامه دارد و بازیگران و اشخاص سینمایی و تلویزیونی دیگری به سریال اضافه می شوند.

نسرین مقانلو در کمدی فانتزی «افسانه هزارپایان»

از عوامل دیگر این سریال می توان به مجری طرح: مسعود انتظاری، سرپرست نویسندگان: حسن وارسته، مدیر تصویربرداری: حسن اسدی، تدوین: حامدحسینی، آهنگساز: حامدتهرانی، جلوه های ویژه: امیرسحرخیز ، دستیار کارگردان و برنامه ریز: فواد چاومه، مدیر صدابرداری: بابک اخوان، طراح صحنه و لباس: قاسم ترکاشوند، طراح صورت پردازی: بابک شعاعی، مدیر تولید: علی محمودی، عکاس: گالیااکبری و مدیر روابط عمومی: آیدین نادری اشاره کرد.

واژه های کلیدی: سریال | افسانه | فانتزی | بازیگران | نسرین مقانلو | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs