متمایل سینمایی کارگردان کارگردانی اخبار فرهنگی و هنری

متمایل: سینمایی کارگردان کارگردانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی معاون پارلمانی رئیس‌جمهور بر تعامل نزدیک دولت و مجلس در بحث رای اعتماد تاکید کرد

عاون پارلمانی مدیر جمهور روز چهارشنبه در نشست یکسان معاونان و مدیران کل پارلمانی وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی که با حضور وزیران پیشنهادی دولت دوازدهم تشکیل

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور بر تعامل نزدیک دولت و مجلس در بحث رای اعتماد تاکید کرد

معاون پارلمانی مدیر جمهور بر تعامل نزدیک دولت و مجلس در بحث رای اعتماد تاکید کرد

عبارات مهم : اعتماد

عاون پارلمانی مدیر جمهور روز چهارشنبه در نشست یکسان معاونان و مدیران کل پارلمانی وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی که با حضور وزیران پیشنهادی دولت دوازدهم تشکیل شد، بر ضرورت تعامل نزدیک دولت و مجلس در بحث رای اعتماد به هیات وزیران تاکید کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری، دکتر حسینعلی امیری گفت: خوشبختانه سطح تعامل دولت و مجلس با تلاش معاونان پارلمانی دولت و همچنین همدلی نمایندگان محترم ارتقاء خوبی یافته که امیدوارم این روند مثبت در جریان رای اعتماد به وزرای پیشنهادی و همچنین در طول خدمت دولت دوازدهم ادامه یابد.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور بر تعامل نزدیک دولت و مجلس در بحث رای اعتماد تاکید کرد

وی اظهارداشت: با همکاری معاون پارلمانی وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی، برنامه ریزی منسجم و منظمی در معاونت امور مجلس ریاست جمهوری انجام شده است است تا وزرای پیشنهادی بتوانند مطابق وقت بندی در کمیسیون های تخصصی مجلس و فراکسیون های متفاوت حضور یابند و ضمن تشریح برنامه های خود به دغدغه های نمایندگان محترم توجه و برنامه ریزی نمایند.

معاون مدیر جمهوری ابراز امیدواری کرد که با همدلی و همکاری معاونان پارلمانی وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی، همه وزرای پیشنهادی مدیر جمهور محترم با رای اوج اعتماد نمایندگان محترم مجلس را به دست آورند و دولت دوازدهم هرچه سریعتر و با قدرت و توان مضاعف مستظهر به پشتیبانی مجلس محترم کار خود را جهت خدمت به مردم شروع کند.

عاون پارلمانی مدیر جمهور روز چهارشنبه در نشست یکسان معاونان و مدیران کل پارلمانی وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی که با حضور وزیران پیشنهادی دولت دوازدهم تشکیل

در این جلسه بعضی از وزرای محترم پیشنهادی ضمن قدردانی از برنامه ریزی انجام شده است از سوی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری جهت روزهای منتهی به رای اعتماد، مطالبی را بیان کردند.

تعدادی از معاونان و مدیران کل پارلمانی دولت نیز در این جلسه پیشنهاداتی را جهت تعامل بهتر میان وزرای پیشنهادی و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی مطرح کردند.

واژه های کلیدی: اعتماد | برنامه | برنامه ریزی | ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs