متمایل سینمایی کارگردان کارگردانی اخبار فرهنگی و هنری

متمایل: سینمایی کارگردان کارگردانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی آمریکا به دنبال بازرسی از سایت‌های نظامی کشور عزیزمان ایران است / آسوشیتدپرس

برخی منابع آگاه به خبرگزاری آسوشیتدپرس اعلام کردند دولت آمریکا که برجام را یک توافق بد می‌داند، در صدد بازرسی از سایت‌های نظامی کشور عزیزمان ایران می‌باشد.

آمریکا به دنبال بازرسی از سایت‌های نظامی کشور عزیزمان ایران است / آسوشیتدپرس

آسوشیتدپرس: آمریکا به دنبال بازرسی از سایت های نظامی کشور عزیزمان ایران است

عبارات مهم : ایران

برخی منابع آگاه به خبرگزاری آسوشیتدپرس اعلام کردند دولت آمریکا که برجام را یک توافق بد می داند، در صدد بازرسی از سایت های نظامی کشور عزیزمان ایران می باشد.

به گزارش فارس، مقامات ارشد آمریکا اعلام کردند که دولت «دونالد ترامپ» مدیر جمهوری آمریکا در صدد است به منظور محک زدن استحکام برجام، سایت های نظامی کشور عزیزمان ایران مورد بازرسی قرار گیرد.

آمریکا به دنبال بازرسی از سایت‌های نظامی کشور عزیزمان ایران است / آسوشیتدپرس

بنا به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، این بازرسی ها یکی از عناصری است که با نشانه اتخاذ یک رویکرد تهاجمی تر در قبال کشور عزیزمان ایران طراحی شده است است.

بنا بر این گزارش در حالیکه دولت ترامپ به دنبال نظارت شدیدتر بر توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران و 1+5 (آمریکا، انگلیس، فرانسه، روسیه، چین بعلاوه آلمان) هست، در عین حال قصد دارد آنچه را که مشاوران ترامپ «نقص جدی» برجام می دانند، برطرف کند لیکن اگر این مسئله برطرف نشود، احتمال می رود ترامپ از توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران و 1+5 کناره گیری کند.

برخی منابع آگاه به خبرگزاری آسوشیتدپرس اعلام کردند دولت آمریکا که برجام را یک توافق بد می‌داند، در صدد بازرسی از سایت‌های نظامی کشور عزیزمان ایران می‌باشد.

مقامات آمریکایی می گویند، این تلاش های دولت ترامپ همچنین مشمول بر بحث و گفت وگو با کشورهای اروپایی جهت مذاکره راجع به یک توافق بعدی جهت جلوگیری از ازسرگیری توسعه برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران بعد از منقضی شدن محدودیت های برجام حدود یک دهه دیگر می شود.

بنا بر این گزارش، در صورتیکه کشور عزیزمان ایران با بازرسی از سایت های نظامی خود مخالفت کند، ترامپ در نهایت یک اساس منسجم جهت بیان این مطلب دارد که کشور عزیزمان ایران برجام را نقض کرده است و در صورت از بین رفتن برجام، می تواند کشور عزیزمان ایران را مقصر جلوه دهد و اگر کشور عزیزمان ایران با این بازرسی ها موافقت کند، افراد دولت ترامپ که خواستار حفظ برجام هستند می توانند استدلال کنند که این توافق، به صورت کارآمد، امنیت ملی آمریکا را حفظ می کند.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | آمریکا | دولت ترامپ | دونالد ترامپ | مقامات آمریکا | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs