متمایل سینمایی کارگردان کارگردانی اخبار فرهنگی و هنری

متمایل: سینمایی کارگردان کارگردانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار بین الملل تصویر العمل آمانو به آزمایش هسته‌ای تازه کره شمالی

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در تصویر العمل به آزمایش هسته‌ای تازه کره شمالی این اقدام را بسیار تاسف برانگیز توصیف کرد و از این کشور خواست تا بطور کامل به

تصویر العمل آمانو به آزمایش هسته‌ای تازه کره شمالی

تصویر العمل آمانو به آزمایش هسته ای تازه کره شمالی

عبارات مهم : آژانس

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در تصویر العمل به آزمایش هسته ای تازه کره شمالی این اقدام را بسیار تاسف برانگیز توصیف کرد و از این کشور خواست تا بطور کامل به قطعنامه های مربوطه شورای امنیت و آژانس پایبند باشد.

به گزارش ایسنا، یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی با صدور بیانیه ای به آزمایش هسته ای تازه کره شمالی که بامداد روز یکشنبه انجام شدهاست، تصویر العمل نشان داد.

تصویر العمل آمانو به آزمایش هسته‌ای تازه کره شمالی

بنا به گزارش پایگاه اینترنتی آژانس بین المللی انرژی اتمی آمانو در بیانیه خود آورده است: آزمایش هسته ای امروز جمهوری خلق دموکراتیک کره اقدامی به شدت قابل تاسف هست. این آزمایش تازه که در پی دو آزمایش دیگر طی یک سال گذشته انجام شده است و ششمین آزمایش از سال 2006 تاکنون به شمار می آید در تناقض کامل با درخواست های مکرر جامعه بین الملل قرار دارد.

مدیر کل آژانس بین المللی همچنین تاکید کرده است: شورای امنیت شرکت ملل در قطعنامه های خود بویژه در آخرین قطعنامه یعنی 2371 بر تصمیمات خود مبنی بر این که کره شمالی نباید هیچ گونه آزمایش هسته ای دیگری انجام دهد و به علاوه موظف است تمام تسلیحات و برنامه هسته ای کنونی خود را به طور کامل قابل راستی آزمایی و بدون امکان بازگشت متوقف کند تاکید کرده هست. من بار دیگر از جمهوری خلق دموکراتیک کره می خواهم تا به طور کامل به تمامی قطعنامه های مربوطه شورای امنیت و آژانس بین المللی انرژی اتمی پایبند باشد.

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در تصویر العمل به آزمایش هسته‌ای تازه کره شمالی این اقدام را بسیار تاسف برانگیز توصیف کرد و از این کشور خواست تا بطور کامل به

وی در ادامه آورده است: آژانس کماکان به دنبال کردن تحولات برنامه هسته ای کره شمالی که به شدت مورد نگرانی است ادامه می دهد. ما همچنان آماده ایم تا به حل مسالمت آمیز این مساله کمک کنیم.

واژه های کلیدی: آژانس | انرژی | تصویر | آزمایش | قطعنامه | کره شمالی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs