متمایل سینمایی کارگردان کارگردانی اخبار فرهنگی و هنری

متمایل: سینمایی کارگردان کارگردانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اجتماعی ۳۰ درصد زلزله زدگان کرمانشاه هنوز کانکس نگرفته اند

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با انتقاد از اینکه مردم زلزله زده با پرسشها بهداشتی و گرمایشی دست و پنجه نرم می کنند، گفت: کانکس جهت ۳۰ درصد مردم هنوز تامین نشده

۳۰ درصد زلزله زدگان کرمانشاه هنوز کانکس نگرفته اند

۳۰ درصد زلزله زدگان کرمانشاه هنوز کانکس نگرفته اند

عبارات مهم : زلزله

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با انتقاد از اینکه مردم زلزله زده با پرسشها بهداشتی و گرمایشی دست و پنجه نرم می کنند، گفت: کانکس جهت ۳۰ درصد مردم هنوز تامین نشده است.

به گزارش مهر، احمد صفری در مورد آخرین اوضاع کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه، گفت: در روزهای اول وقوع زلزله هیات دولت و تمامی مسئولان با مردم کرمانشاه ابراز همدردی کردند و حتی مردم پیش از دولت پای کار آمدند و کمک کردند ولی بعد از گذشت یک هفته این ابراز همدردی ها فروکش، مردم به فراموشی سپرده شدند و کمک رسانی و امدادرسانی به صورت لاک پشتی انجام شد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس، با انتقاد از اینکه اگر روند فعلی امدادرسانی به مردم زلزله زده کرمانشاه ادامه داشته باشد مردم با پرسشها جدی مواجه خواهند شد، افزود: قرارداد ۸ هزار و صد کانکس از سوی قرارگاه خاتم با بنیاد مسکن منعقد شد ولی متاسفانه بنیاد مسکن برنامه خاصی جهت اسکان موقت مردم ندارد.

وی با انتقاد از اینکه دستگاه ها در بحث اسکان موقت و توزیع کانکس دچار سردرگمی هستند و هنوز ۳۰ درصد از مردم منتظر کانکس هستند، افزود: در این رابطه مدیریت متمرکزی دیده نمی شود و مردم در بلاتکلیفی به سر می برند به نحوی که ۲۰ تا ۳۰ درصد مردم هنوز در چادر به سر می برند و جهت آنها کانکس تامین نشده است.

صفری با بیان اینکه پرسشها بهداشتی و گرمایشی مردم هنوز به طور کامل برطرف نشده هست، تصریح کرد: از سویی بعضی از زلزله زده ها نیز با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم می کنند نیاز است وزارت بهداشت و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برنامه هایی با ارائه برنامه های مناسبی آنها را دریابند.

وی با بیان اینکه دولت باید هر چه سریع تر بودجه های مصوب جهت زلزله زدگان کرمانشاه را تخصیص دهد، تصریح کرد: باید دستگاه یا افرادی مصوبات سفر مقام معظم رهبری و رییس جمهور و مسئولان به این مناطق را پیگیری کنند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه هیچکدام از قول هایی که به مردم زلزله زده کرمانشاه داده شده است عملیاتی نشده هست، ادامه داد: مقرر شد وام هایی به افرادی که اثاث منزل آنها در زلزله تخریب شده است تخصیص داده شده است یابد ولی متاسفانه این عنوان عملیاتی نشد؛ مصوباتی که در سفرها تصویب شد مصوبات خوبی بودند ولی متاسفانه فقط در حد همان روزهای اول در حد شعار باقی ماندند؛ کمک هایی که از سراسر کشور به مردم زلزله زده کرمانشاه شد نباید در مسیرهای دیگر هزینه شود بلکه باید تنها جهت مردم زلزله زده هزینه شود.

۳۰ درصد زلزله زدگان کرمانشاه هنوز کانکس نگرفته اند

واژه های کلیدی: زلزله | انتقاد | برنامه | کرمانشاه | کرمانشاه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs